TEATRUM

Wyłączny przedstawiciel firmy
www.rosco.com
WYTWORNICE DYMU

WYTWORNICA DYMU: Wytwornica dymu VIPER S

Wytwornica dymu VIPER S

Producent: Look Solutions


Wytwornica dymu z mocą 650 W oraz wydmuchem dymu ok 8 metrowym uzupełnia serię Viper.  Viper S jest zaprojektowany dla mniejszych klubów i scen. Komaktowe wymiary oraz lekkość są idealne do transportu. Viper S charakteryzuje niskie zużycie mocy i płynu oraz duża wydajność.  Koszty pracy tego urządzenia są niskie.

 

DMX 512 w standardzie
VIPER S może być sterowany przez DMX 512. Złącza DMX to 5pin-XLR. Adres startowy DMX smoże być ustawiany i zapisywany na panelu sterowania. Urządzenie może być także sterowane analogowo (0 - 10 V) z konsoli oświetleniowej lub zdalnie XLR-remote (opcja). To połączenie jest  wykonane za pomocą złączy 3pin-XLR. Tryb stand-alone jest także dostępny.  Regulacji można dokonać bezpośrednio z urządzenia. Krótkie naciśnięcie na przycisk START uruchamia urządzenie. Długie naciskanie na przycisk START nie jest konieczne. Radiowe sterowanie jest dostępne w opcji. 
 
Wbudowany timer 
Czas włączenia ustawiasz w sekundach, przerwy w minutach a wydajność w %.
Panel sterowania
Panel sterowania z wyświetlaczem LED, proste symbole pozwalają na łatwą pracę. Chroni także przyciski panelu przed zabrudzeniem.
Regulacja wydajności

Technologia cyfrowa pozwala regulować pompę w krokach co 1% (wydajność może być ustawiana  od 0 do 100%). Możesz otrzymać każdy efekt od delikatnej mgiełki po chmurę dymu. Pozwala to  zastosować VIPER zarówno w dużych jak i małych salach.