TEATRUM

Wyłączny przedstawiciel firmy
www.rosco.com
WYTWORNICE DYMU

Wytwornica dymu VIPER 2.6

Producent: Look Solutions

 

Wydajnośc dużej mocy

Viper 2.6 jest bardzo mocnym generatorem dymu. Urządzenie łączy nową technologię z wypróbowaną techniką oraz moc. Bardzo duża wydajność, prosta obsługa oraz możliwość podłączenia zewnętrznego wentylatora to główne zalety urządzenia.
DMX 512 w standardzie
VIPER 2.6 może być sterowany przez DMX 512. Połączenie jest wykonane za pomocą złącza  5pin-XLR. Adres startowy DMX może być ustawiony i zapisany na panelu sterowania.  Urządzenie może byc także sterowane analogowo (0 - 10 V)  przez sterownik lub zdalnie XLR-remote (opcjonalnie). Połączenie analogowe jest wykonane za pomocą 3pin-XLR. Tryb stand-alone jest także dostępny. Ustawienia można dokonać bezpośrednio na maszynie. Krótkie naciśnięcie przycisku START uruchamia maszynę.

Wbudowany timer
Możesz ustawić czas wytwarzania dymu w sekundach, przerwę w minutach a wydajność w %.
Panel sterowania
Panel sterowania z wyświetlaczem LED prostymi symbolami pozwalają łatwo pracować. Panel chroni także przyciski sterowania przed zabrudzeniem. 

Regulacja wydajności
Technologia cyfrowa pozwala regulować pompę w krokach co 1% (wydajność może być ustawiana  od 0 do 100%). Możesz otrzymać każdy efekt od delikatnej mgiełki po chmurę dymu. Pozwala to  zastosować VIPER 2.6 zarówno w dużych jak i małych salach.
Złącze do wentylatora zewnętrznego
Zewnętrzny wentylator o mocy 800 W może być podłączony do VIPER 2.6. Podłączony wentylator może być także sterowany przez DMX - 2 kanały na sterowniku.


  • DMX w standardzie, sterowanie analogowe i tryb stand-alone
  • Wbudowany timer
  • Regulowana wydajnośc dymu w krokach co 1% (0 - 99%)
  • Stała wydajność
  • Prosta obsługa
  • Duża wydajność
  • Wyprodykowana w Niemczech