TEATRUM

Wyłączny przedstawiciel firmy
www.rosco.com
WYTWORNICE DYMU

WYTWORNICA DYMU: Wytwornica UNIQUE 2.1

Wytwornica UNIQUE 2.1

Producent: Look Solutions

 

Maszyna do mgły UNIQUE 2.1 oferuje funkcje takie jak Unique 2 oraz cichszą pracę, co sprawia że urządzenie może być stosowane w miejscach gdzie cisza jest pożądana. Wydajny wentylator  pozwala szybko wypełnić przestrzeń mgłą. Wymienny filtr chroni wentylator przed zabrudzeniem.  Zmienna wydajność mgły (intensywność) sprawia, że urządzenie można wykorzystywać w szerszym zakresie: można uzyskać efekt delikatnej mgiełki, mgły, gęstej mgły. Urządzenie może wypełnić pomieszczenie jednolitą mgłą, będącą tłem dla pokazu laserowego lub oświetlenia efektowego.
 
Minimalny czas nagrzewania
Bardzo krótki czas nagrzewania około 60 sekund sprawia, że UNIQUE 2.1 jest gotowa do pracy prawie natychmiast. Maszyna nie musi nagrzewać się podczas pracy więc strumień wydobywającej  się mgły jest ciągły.

Zmienna wydajność
Pompa i wentylator urządzenia mogą być regulowane w 99 krokach. Użytkownik może regulować intensywność wydmuchu mgły.  Regulacja pompy nie jest linearna, upewnij się że pompa może być łatwiej regulowana w "niskich" krokach.

Minimalny hałas
Pompa i wentylator mogą być wygłuszone, więc UNIQUE 2.1 może pracować w miejscach gdzie hałas nie jest wskazany.

DMX 512 w standardzie
UNIQUE 2.1 może być sterowana przez DMX 512. Pompa i wentylator mogą być ustawione osobno. Połączenie DMX jest za pomocą złącza 5-pin-XLR, wymaga 2 kanałów DMX sterownika. Adres startowy DMX może być ustawiany i zapisany przyciskami na wyświetlaczu. Może być zachowany nawet po odłączeniu urządzenia od zasilania. Urządzenia może być także sterowane analogowo   (0 - 10V) przez sterownik lub zdalnie (opcjonalnie). Wentylator może być ustawiony bezpośrednio na urządzeniu, pompa przez sterownik analogowy lub zdalnie. Połączenia takie jest możliwe za pomocą złącza 3-pin-XLR. Urządzenie może także pracować w trybie stand-alone. Regulacje mogą być dokonywane wprost na urządzeniu.

Wbudowany wyłącznik czasowy
Wbudowany włącznik czasowy może być ustawiany w sekundach, czas przerwy w minutach a wydajność pompy i wentylatora w %.

Intensywność mgły (HDCS)
HDCS indywidualny profil dla show może być zaprogramowany. Wymagane są dwa poziomy  wartości dla wentylatora i pompy oraz czasu wydmuchu mgły. Dodatkowo może być programowany  czas wydmuchu mgły.

Przyciski i LED 
Sterowanie pompą i wentylatorem, regulacja adresu startowego oraz włącznika czasowego jest możliwe za pomocą przycisków. Odpowiednie dane są widoczne na wyświetlaczu LED.

Sterowanie mikroprocesorem
Sterowanie przez mikroprocesor gwarantuje bezawaryjną pracę urządzenia.

Minimalne zużycie płynu
Specjalny płyn gwarantuje minimalne zużycie, mniejsze koszty eksploatacji i optymalny efekt mgły. Płyn dostępny jest w pojemnikach 2l, 10l i 25l oraz w beczkach 220l. Jeden pojemnik 2 litrowy gwarantuje 50 godzin ciągłej pracy urządzenia.