TEATRUM

Wyłączny przedstawiciel firmy
www.rosco.com
PROJEKTORY GOBO

PROJEKTOR GOBO: iPro Image Projector

Projektor iPro Image Projector

Producent: Rosco

ID Produktu: 265 25100 0120I


Stosując projektor obrazów iPro wraz z klasycznym projektorem do teatru mogą Państwo wyświetlić dowolny obraz w szybki i łatwy sposób przy niewielkim wydatku.
 
Proste urządzenie, pomysłowe rozwiązanie...
 
W skrócie projektor obrazów iPro rzutuje obraz za pomocą zwykłego plastikowego slajdu. Należy zamontować kartusz ze slajdem iPro na tylnej płycie projektora iPro i umieścić ją w oprawie oświetleniowej jakiegokolwiek  ze zwykle używanych projektorów. Następnie, aby cokolwiek wyświetlić - od olśniewającej kolorowej panoramy, do logo firmy, bądź nawet gobo zaprojektowane w ostatniej chwili - wystarczy włączyć lampę. Nawet przy natężeniu o wartości 100%, slajd iPro wytrzyma od 15 do 50 godzin nie tracąc blasku ani nie niszcząc się.
 
Przy podobnym rozmiarze do gobo firmy Rosco, projektor obrazów iPro powstał z prostej a jednocześnie wysmakowanej koncepcji. Za pomocą użycia trzech różnych systemów - chłodzącego strumienia powietrza, odbijania podczerwieni i barier termicznych - slajd jest dobrze chroniony przed nagrzewającym się projektorem. Wyjątkowe wyposażenie na tylnej płycie sprawia, że projektor obrazów iPro idealnie współdziała z czterema najpopularniejszymi projektorami : Altman Shakespeare, ETC Source Four, Selecon Pacific oraz Strand SL.
 
 
Po ponad 25 letnim doświadczeniu z wybitnymi projektantami oświetleń i wystrojów, firma Rosco zebrała całą bibliotekę obrazów, która spełni oczekiwania większości Państwa. Do wyboru jest ponad 400 obrazów podzielonych na 14 kategorii. Dowolny obraz, który Państwo sobie upatrzą może zostać zamieszczony na slajdzie w przeciągu zaledwie 24 godzin !
 

Jeżeli klient chce żeby logo jego firmy zostało wyświetlone podczas wystawy promującej firmę; lub jeżeli chcą Państwo wyświetlić nietypowo zaprojektowaną fasadę; bądź jeżeli nie mogą znaleźć czegoś zadowalającego w bibliotece Rosco ale mogą Państwo coś takiego stworzyć na własnym komputerze, to wystarczy, że skorzystacie z serwisu slajdów iPro na zamówienie i otrzymacie wówczas gotowy do użycia kartusz w przeciągu mniejszym niż 24 godziny - w tak samo niskiej cenie jak standardowy obraz z biblioteki ! 


 

http://www.rosco.com/lighting/ipro.cfm