TEATRUM

Wyłączny przedstawiciel firmy
www.rosco.com
INTELIGENTNE LUSTRO

INTELIGENTNE LUSTRO: I-Cue Intelligent Mirror
INTELIGENTNE LUSTRO: I-Cue Intelligent Mirror
INTELIGENTNE LUSTRO: I-Cue Intelligent Mirror
INTELIGENTNE LUSTRO: I-Cue Intelligent Mirror

I-Cue Intelligent Mirror

Producent: Rosco

ID Produktu: 205 81000 0120

 

I-cue Intelligent Mirror oferuje dużo większą elastyczność i kontrolę przy pracy z reflektorami. Główną funkcją I-Cue jest możliwość wypozycjonowania wiązki światła w taki sposób, aby reflektor rzucał światło na dziesiątki różnych miejsc. I-Cue posiada zintegrowany protokół DMX dzięki, któremu można dokładnie sterować zarówno lustrem jak odbijającymi się od niego wiązkami światła. Standardowy protokół DMX zapewnia precyzyjne i rozmnażalne pozycjonowanie wiązki. Posiadający możliwości ruchu panoramicznego 230 stopni poziomo i 57,3 stopni pionowo I-Cue jest w stanie zamienić dowolny reflektor teatralny w prawdziwy ruchomy reflektor. I-Cue z łatwością sprosta powszechnym wyzwaniom często spotykanym w wielu lokalach i wytwórniach.

  

Kompatybilność
• ETC Source Four
• Altman Shakespeare
• Strand SL
• Selecon Pacific lub inne oprawy oświetleniowe z gniazdem 16 cm (6,25 cala)

 

Zasilanie
Urządzenie wymaga zasilania 4v CC. Istnieje możliwość połączenia wielu urządzeń kaskadowo. Przy napięciu 24v I-Cue zużywa 0,7 Ampera. Duża ilość zasilaczy 24v sprzedawanych przez twórców zmieniaczy kolorów współpracuje z I-Cue. Oto częściowa lista zasilaczy zmieniaczy kolorów kompatybilnych z urządzeniem I-Cue: Wybron - Forerunner; Rainbow - Mini, Maxi et Micro; AC Lighting - Chroma Q i Christie Lites - Color Q.
 
Informacje dodatkowe
Bardzo ciche silniki krokowe pozwalają I-Cue na pracę nawet w studiach telewizyjnych i halach koncertowych, w których żaden szmer silnika nie jest dozwolony. Urządzenie waży jedynie 1,59 kg dzięki czemu nie naraża reflektora na utratę równowagi. Adresowanie DMX odbywa się za pomocą łatwych w obsłudze przełączników obrotowych o dziesięciu różnych pozycjach.
 

Ogólne właściwości
Wysokość: 26,04 cm (10,25 cala)
Długość : 26,7 cm (10,50 cala)
Szerokość : 15,88 cm
Waga : 1,59 kg
Wykończenie : czarny matowy
 
 

 

http://www.rosco.com/lighting/icue.cfm