TEATRUM

Wyłączny przedstawiciel firmy
www.rosco.com
MIRO CUBE™


MIRO CUBE™ WNC
Tunable White
2800 - 6500K

MIRO CUBE™ 4C
Color Mixing
RGBW Quad Chip

MIRO CUBE™ UV
Black LightInnowacyjna seria MIRO CUBE™ firmy Rosco to wyjątkowo poręczne lampy LED o mocy 48W i o strumieniu świetlnym o ponad 3000 lumenów. Elegancki lecz wytrzymały, geometryczny design MIRO CUBE™ doskonale się nadaje do użytku w domu, w muzeach, w szynowych systemach oświetlenia, w sklepach i w holach.

Te oprawy oświetleniowe nadają się do niemalże każdego rodzaju oświetlenia. Urządzenie to wymaga niedrogiego zasilania zewnętrznego lub podłączenia statecznika w dowolnym miejscu, automatycznie dostosowującego się do sieci elektrycznej z 90-240V AC 50-60Hz. Aż ponad 40 kostek MIRO mogą być podłączone do jednego obwodu 20A! 

Za pomocą panelu sterowania LCD można w łatwy sposób ustawić każdy rodzaj oświetlenia, w tym konfiguracji master-slave w szybkich zestawach oświetleniowych. System DMX (8 lub 16-bitowy) gwarantuje nie migoczący ściemniacz.

4-calowe kompaktowe kostki są bardzo niezwykle łatwe w montażu. Ważący zaledwie 2-1/2 funtów, MIRO CUBE™ może być podłączony do standardowego, szynowego oświetlenia architektonicznego. Dzięki systemowi danych (DMX Data Track) przekazywanych do wszystkich opraw bez użycia kabli złączowych instalacja szynowa jest niesamowicie prosta.

Dostępne w wersjach pozwalających na mieszanie wszystkich kolorów, przestrajanie temperatury barwowej światła białego lub wysokiej mocy światła ultrafioletowego co daje oszałamiające efekty. Oprawy oświetleniowe MIRO CUBE™ są tanie i najbardziej funkcjonalne na profesjonalnym rynku.