TEATRUM

Wyłączny przedstawiciel firmy
www.rosco.com
LitePad Loop


loop1.jpg
Litepad Loop to prosta w obsłudze innowacyjna lampa pierścieniowa, którą można zamontować na obiektywach aparatów fotograficznych lub kamer zapewniając w ten sposób oświetlenie wzdłuż ich osi.


Pierścień
LitePad Loop to elegancki, łatwy w użyciu lekki pierścień, który wypuszcza światło o znakomitej jakości. Pierścień ma nieco ponad 9cm średnicy z 4,4 calowym otworem. Jego obudowa jest wykonana z wytrzymałego, odpornego na rozbicie tworzywa. LitePad posiada diody zarówno wewnątrz jak i poza swoim obwodem co zapewnia maksymalną jasność. LitePad Loop można ściemniać stosując Rosco Single Fader Dimmer lub 2 CH/DMX Dimmer.


Montaż
Osprzęt mocujący pierścień LitePad Loop jest oparty na przemysłowym standardzie 15mm pręta systemu wsparcia. To sprawia, że ​​montaż jest bardzo wytrzymały, a także dostosowany do urządzeń, które Państwo mogą już posiadać. Montaż pozwala pierścieniowi na swobodne ruchy zarówno w tył i w przód, jak i w pionie.


Magnesy
Najbardziej innowacyjnym aspektem Loop LitePad jest sposób w jaki przymocowuje się go do kamery. Z tyłu pierścienia znajduje się zestaw magnesów dużej mocy, które pozwalają użytkownikowi szybko przyczepić i odczepić pierścień z osprzętu montażowego.
ID ProduktuNazwaOpisZdjęcie
29188875LOOPLampa pierścieniowa LitePad Loop™
Lampa pierścieniowa LitePad Loop™
Lampa pierścieniowa LitePad Loop: LitePad Loop™