TEATRUM

Wyłączny przedstawiciel firmy
www.rosco.com
DHA DOUBLE ROTATOR

 

Rotator Double Gobo to starannie wyprodukowane urządzenie precyzyjnie wykonane, które oferuje zestaw spektakularnych efektów i to wszystko za przystępną cenę.

Double Rotator współpracuje z dwoma gobo o rozmiarze B. Zamontowane jedno na przeciw drugiego w środku drogi optycznej, zabezpieczone za pomocą zacisków sprężynowych o wysokiej temperaturze i aluminiowego pierścienia. Układ "face to face" pozwala obu gobo na współdzielenie tej samej osi środkowej. Rotator Double Gobo współpracuje z nierdzewnymi stalowymi gobo i wszystkimi innymi, które należą do gamy Rosco Glass Gobos.

Szybkość i kierunek

Rotator Double Gobo posiada dwa silniki 12V CC o prędkości zmiennej, które sterują w niezależny sposób, szybkością i kierunkiem każdego gobo. Każdy silnik wymaga dwóch kanałów sterowania. Kontroler DC/DMX operuje dwoma rotatorami Double Gobo lub czterema pojedynczymi rotatorami.

Ogniskowa

Rotator Double Gobo jest tak zaprojektowany, aby gobo znajdowały się w odległości mniejszej niż 1.5mm jeden od drugiego, co zapewnia wysoką ogniskową każdego z nich. Pierścienie aluminiowe pozwalają na testowanie różnych ustawień ogniskowej. Przy użyciu dwóch pierścieni mogą Państwo ustawić wysoką ostrość jednego i średnią ostrość drugiego, w ten sposób uzyskując żądany efekt.

Możliwości silników

Rotator Double Gobo posiada dwa silniki o różnych możliwościach działania. Standardowe silniki 12V CC o zmiennej prędkości posiadają niezależne sterowanie z przodu i z tyłu silnika. Jest to bardzo ważne do stworzenia niektórych efektów. Inne dostępne silniki posiadają stałą prędkość 1,2,5 i 10 obrotów na minutę. Taki układ może zostać podłączony do standardowych gniazd sieciowych o napięciu 100, 120 i 240V (napięcie silnika musi być ustawione przy sterowaniu) i będzie funkcjonować na danej prędkości w przeciwnych kierunkach.


ID ProduktuNazwaOpisZdjęcie
205 21000 0120DC ZMIENNA PRĘDKOŚĆ 0-9 OBROT/MIN
DHA DOUBLE ROTATOR: DC ZMIENNA PRĘDKOŚĆ 0-9 OBROT/MIN
205 21001 0100AC STAŁA PRĘDKOŚĆ 1 OBROT/MIN
DHA DOUBLE ROTATOR: AC STAŁA PRĘDKOŚĆ 1 OBROT/MIN
205 21002 0100AC STAŁA PRĘDKOŚĆ 2 OBROT/MIN
DHA DOUBLE ROTATOR: AC STAŁA PRĘDKOŚĆ 2 OBROT/MIN
205 21005 0100AC STAŁA PRĘDKOŚĆ 5 OBROT/MIN
DHA DOUBLE ROTATOR: AC STAŁA PRĘDKOŚĆ 5 OBROT/MIN
205 21010 0100AC STAŁA PRĘDKOŚĆ 10 OBROT/MIN
DHA DOUBLE ROTATOR: AC STAŁA PRĘDKOŚĆ 10 OBROT/MIN